Почесне Консульство

Почесний Консул: Сергій Валерійович Куцевляк

 Секретар: Катерина Сергіївна Чучиліна

Адреса: 61166, м.Харків, вул.Кримська,8

Тел. :0677199444

Ел.пошта: office@ukr-brazil.com

Межі консульського округу: Харківська, Чернігівська, Сумська, Полтавська області

Графік роботи: пн – пт, 11:00 – 16:00 за попереднім записом.


Почесний консул Федеративної Республіки Бразилія у м.Харків

image1Куцевляк Сергій Валерійович, 50 років.

Народився 23 червня 1966 р. в м. Ставрополь

У 1989 р. закінчив Харківський медичний інститут з відзнакою, за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 2002 р. закінчив Українську Академію державного управління при Президентові України в м. Києві, та здобув кваліфікацію магістра державного управління за фахом «управління охороною здоров’я».

У 2005 р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Епідеміологія» на тему «Боротьба з внутрішньолікарняними інфекціями на стоматологічному прийомі».

У 1989-1991 р.р. працював у Харківському НДІ ортопедії і травматології ім. проф. Н.І. Сітенко на посаді молодшого наукового співробітника, в той же час пройшов спеціалізацію з ортопедії-травматології.

У 1991-2001 р.р. працював директором, а потім президентом концерну «Медицина і технологія», м. Харків.

З 2001р. по 2013 працював генеральним директором ТОВ «Технолоджі груп», м. Харків.

С 2013г – директор ТОВ «МЕДСТАР СОЛЮШЕНС».

Основна діяльність  – консалтинг медичного бизнеса, IT рішення для охорони здоров’я – CRM, HIS, PACS, платформа для телемедицини.

Маю досвід організації виробництва, постачання та сервісного обслуговування медичних інструментів і обладнання, санітарного автотранспорту, рентгенівської техніки та спеціалізованого програмного забезпечення.

Неодноразово виступав в якості незалежного експерта проектів будівництва медичних об’єктів та закупівель виробів медичного обладнання, брав участь у розробці концепції виробництва препаратів крові в Україні.

У 1995-1999 р.р. виконував обов’язки віце-президента Асоціації Стоматологів України з міжнародних зв’язків. Сприяв вступу АСУ в Міжнародну Стоматологічну Федерацію (FDI) в 1999 році.

Розробляв програми валідації (перевірки) обладнання для стерилізації та ШВЛ, впровадження IT-технологій, а також пропозиції щодо вдосконалення законодавства України у сфері охорони здоров’я.

Активно співпраця з Бразилією – з 2003 року. Імпортовано понад 4000 одиниць медтехніки, які успішно працюють в більш ніж 350 лікувальних установ України.

Створено проекти: «Українсько-Бразильський Консалтинг», туристичний оператор «Укр-Бразил», організовані двосторонні візити представників медицини, науки, бізнесу, спорту, проводиться щорічний фестиваль бразильського кіно в Харкові.

Налагоджені багаторічні зв’язки дозволяють просувати в Бразилію інтереси в сфері культурного, наукового, освітнього, ділового та туристичного обміну, залучати приватних інвесторів і державне фінансування для реалізації стратегічно важливих і інфраструктурних проектів.

Одружений, виховує двох дочок.

Документ МИД